David je skvělý, vtipný, zkušený, má trpělivost i s mírně retardovanými účastníky. Zdá se, že je schopen naučit tvořit zdařilé grafické výstupy i průměrně chytrého psa. S Davidem strávíte zábavné a poučné chvíle, na konci vám bude líto, že už to umíte a jdete domů.
— Kateřina Ráčková, Jan Melvil Publishing
David předčil má očekávání - byl přirozený, vnímavý a svůj. Jeho prezentační schopnosti jsou skvělé a nenásilné. Získal si celé osazenstvo velmi přátelským přístupem a zkušenostmi, které byly znát z každé jeho věty.
— Daniel Gamrot, Lektor osobní produktiviy
David nám pomohl připravit řečníky pro konferenci TEDxPrague 2016, kdy poskytl nejen fundamentální úvodní lekci k problematice přípravy prezentace (se zvláštním důrazem na odkládání nácviku), ale také osobní konzultace a koučink několika našim spíkrům. Z toho, co jsem vypozoroval jak při plánovací fázi, tak i z hlavní události, byl David schopen si okamžitě získat důvěru a respekt a pomohl našim řečníkům k skvělým proslovům. TEDxPrague bude velmi šťastný, když bude David k dispozici i v příštím běhu konference!
— Samuel Titěra, TEDxPrague
To je snadné – David pomohl učinit moji TEDx přednášku doopravdy skvělou!
— Martin Balcar, Amnesty International
David nám pomohl vytrénovat řečníky pro konferenci TEDxYouth@Prague 2016. Potřebovali jsme v poslední minutě přidat do týmu ještě jednu osobu a David byl schopen se připojit a začlenit do pracovní skupiny a začít okamžitě spolupracovat. David je velmi spolehlivý a rozhodně kompetentní pro trénink řečníků. Komunikace s ním byla vedena online a přesto jsme neměli žádné problémy a vše bylo perfektní. David je profesionál a mohu jej rozhodně doporučit.
— Gabriela Boková, TEDxYouth Prague
Super. Vidno, že má za sebou veľa skúseností a najmä ich dokáže podať ľudskou rečou!
— Michal Poppe, Blueweb s.r.o.
Distingovaný, profesionální a přitom lidský. Dovede zaujmout, pobavit a hlavně předat hodně informací. Projevují se u něj letité zkušenosti z korporátu i zdravý odstup.
— Petr Komárek, NetSec s.r.o.
David je velmi vzdělaný a fundovaný. Podělil se s námi o své znalosti a zkušenosti. Pomohl nám vyzkoušet si práci s programem i prakticky. Naučila jsem se toho během kurzu opravdu hodně. Díky.
— Martina Ondrová, Cremes.cz
David je moc přátelský, otevřený člověk. Vyšel mi vstříc s nabídkou individuálního řešení.
— Rastistav Betuš, XLToys.cz
David je kouzelník. Myslel jsem si, že o Canvě něco vím. Teď už si to nemyslím. David mi odhalil její další, naprosto netušené možnosti!
— Miloš Křepelka, DoBenatek.cz
Jako vždy nápaditý osobní přístup s jasnou vizí toho, co chce předat. (i když toho evidentně ví mnohem víc, než se vejde do vymezeného času).
— Ondřej Hubáček, ředitel ZŠ Háj u Opavy
Výborný lektor, na kterém si nejvíce cením schopnosti přizpůsobit tempo a obsah konkrétním studentům. Jeho kurzy jsou našlapané užitečnými tipy.
— Pavel Dvořák, MoroSystems s.r.o.
Připravený, srozumitelný, pozitivní, skvělý přednášející.
— Bea Vörösová, FoodIncubator.cz
David Svoboda je výborný lektor, pozitivní člověk, a vůbec skvělá osobnost! Těším se na další kurzy s jeho účasti!
— Oksana Turinková, Flora Dekor
David je sympaťák. Kultivovaný projev, příjemné vystupování a způsob prezentace s důrazem na průběžný kontakt se skupinou, tak aby všichni dokázali udržet krok, to vše přispělo k velmi dobrému dojmu.
— Eliška Niklová
Lektor - David Svoboda - pro mne velice inspirativní člověk - spousty věcí načteno (doporučeno spousty zajímavých knih), vyzkoušeno - mluví z praxe (což je velice důležité). Jsem velice spokojena s tímto kurzem, do teď používám plánování dne pomocí kroužků a barev - škrtání a číslování. Začala jsem také využívat elektronickou podobu myšlenkových map - v jednu chvíli je lepší použít papír a barvy, v jinou je lepší použít elektronickou podobu. Myšlenkové mapy a spojení s Tony Buzanem - super. A vysvětlení účastníkům proč vůbec myšlenkové mapy mají vypadat jak mají vypadat (propojení s obrázkem mozku) - důležité (když myšlenkovou mapu kreslím hned si vždy vzpomenu proč to vlastně má být takto - tvary, barvy, kde to má být popsáno.... - z 90% dodržování zásad při tvorbě MM má podle mne v tuto chvíli svoje místo). Fandím Vám, Davide, a těším se na další spolupráci. Lektor je zajímavý člověk, který podle mne má před sebou zajímavou cestu. Spojení myšlenkových map, prezentování, grafického programu Canva = supr kombinace.
— Lucie Kafková