Posuňte své prezentace na vyšší úroveň

Osvojte si nejnovější techniky v návrhu a přednesu prezentací na workshopu, který vznikl na základě zpětných vazeb účastníků mých kurzů. 

 

Na kurzech často dostávám konkrétní dotazy, týkající se tipů a vychytávek v prezentování. Ať jde o design slajdů, aplikace, řeč těla, definici myšlenky, techniky zaujmutí, vždy to končí zajímavou diskusí, na jejíž rozvinutí však nezbývá moc času.

Obsah tohoto workshopu je vždy jiný, protože sleduje současné dění na poli prezentací a zároveň poskytuje informaci z praxe (co funguje a co ne).

Mívá částečně formu poradny – účastníci vznášejí konkrétní dotazy z reálného nasazení, které společně rozebíráme a navrhujeme řešení. Naučíte se snadným technikám úprav vzhledu slajdů a jejich efektnímu přednášení. Ukážu, které nástroje vám pomohou s inspirací i vlastním designem. Naučíte se pracovat s kombinacemi fontů a barev, probereme častá úskalí sdílení prezentací - české fonty, formáty, offline vs online. Neopomeneme i prezentační techniku a možnosti bezdrátového prezentování.

Po tomto workshopu budete schopni tvořit slajdy, které vyniknou mezi ostatními. Dozvíte se, co nejvíce ovlivní celkový dojem z prezentace a co jej naopak zabije. Jaké jsou nejefektivnější postupy při její tvorbě a následném přednesu. Zjistíte, jak skvělé je prezentovat bezdrátově a co k tomu potřebujete.

Co si z workshopu odnesete

Workshop je zaměřen na okamžité přenesení teorie do praxe. 

Naučíte se vytvářet skvěle vypadající slajdy.

Dozvíte se o online aplikacích, které pomohou s návrhem.

Probereme tipy a triky s fonty - jak je kombinovat, kde je sehnat a jak zajistit kompatibilitu.

Zjistíte, kde najít vhodnou grafiku - hi-res vizuály, ikony, infografiku.

Naučíte se užitečným trikům v PowerPointu a Keynote.

Vyzkoušíte naživo kouzlo bezdrátového prezentování.

Pozn: Tento workshop není zaměřen na základy práce s PowerPointem/Keynote, ale zaměřuje se na vychytávky v nich. 

Pro koho je workshop určen?

Workshop je idální pro všechny, kdo ke své práci vytváří prezentace a chtěli by je dostat na viditelně lepší úroveň. Nezkušení budou překvapeni množstvím dostupných nástrojů, které si budou moci ihned osvojit. Profesionálové si příjdou na své, když si osvěží techniky vizuálního designu, načerpají inspiraci a seznámí se s pečlivě vybranými zdroji, které ušetří mnoho času.